Drogy a mýty - dnešní přednáška.

24. dubna 2009 v 14:49 | Cherees |  když ŽIJE
Jou tak než se dostanu k tématu tak lehce proběhnu poslední dva dny.

Středa 22.4.2009 - achichouvej.. ! Ne fakt. Po uterním tělecviku mě hroozně bolely nohy. Pravá více než ta levá. Chodila jsem jak pos*aná bez prominutí.Tohle se mi už dlouhonestalo.

Jinak se konaly na naší školičce přijímačky. Litovala jsem ty dětičky. Taky jsem si to zažila a tak moc dobře vím jaký to jsou nervy. Pár budoucích gympláků strašně moc je lituju podezřelý bylo že asi ze 2 velkých škol v jiných městech nepřišel nikdo (co tak vím od spolužáků )... No a my se samozřejmě museli učit. Ale ještě k těm mým přijímačkám: nebylo to tak zas strašný, nejhorší bylo to odpolední čekání na výsledky. S výsledkem jsem byla moooc nehorázně moc spokojená ostatně není se co divit. Každej by byl spokojenej. Nejlepší byl okamžik kdy sem začla hledat mý číslo a to od spodu :-D Páč jsem si tím vyloučila to, že nebudu přijata. Přijata jsem byla.

Čtvrtek 23.4.2009 - Čtvrtek zajímavý nebyl. Protože jsem tam seděla jak ten de**l. Né zas tak ne. Ale neskutečně dlouhá mi připadala obědová pauza. Byla nuda. Neměla jsem se s kým bavit :-D L. teď má jiné zájmy. Ale já ji to přeju... Sama se sebou.. Dopisovala jsem slohovku. V odpoledku to pár lidí četlo. Nejlíp bylo večer. Klid, žádnej stres. Ono se totiž dnes nešlo do školy.
Dnes - rodiče byli v práci a ještě jsou a já musela vypravit bratra do školy. Ale hned jak odešel tak jsem ulehla, a spala ještě další hodinu a půl. Pak jsem byla nucena jít na přednášku Drogy a mýty. Byla to zajímavá přednáška, nicméně byla podobná těm co jsme už absolvovali. Jen s tím rozdílem, že tam byla paní, která drogy brala. Už 12 let je čistá a má 3 děti. Bylo zajímavý ji poslouchat.

Pak mě spolužačka doprovodila domů :-D a já ji za odměnu nechala pohladit králičí slečnu :-D.. Jou ale co se nestalo. K obědu jsem si měla udělat špagety, jenže :

"Tatínek si asi velkým omylem vzal do práce mou moouu špagetovou máčku, která se se špagetami měla podávat :-D. Byla jsem donucena improvizovat a udělala jsem si máčku sýrovou. A večer si to vyřídím :-D"

Jou a teď dojídám zbytek a už nemůžu. Ale musím uznat, že vařím skvěle. Když i mně to chutná :-D


V neděli možná pojedem do ZOO do Brňouska..
Uvidím. Mám totiž zase haldy učení....
Bééé. Vysvoboďte měěě

ChRS jde hrát na nejoblíbenější předmět jejího dosavadního života.
Tramtadadá opona se roztahuje a na scénu přichází ...
Hau


Všimli jste si, kolikrát jsem použila slovo JOU a MUSET, BÝT PŘINUCEN a kolikrát jsem se sprostě vyjÁdřila??? Sprosté děvče z ní leze!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.6% (246)
10-12 15.1% (272)
13-14 19.6% (353)
15-16 18.2% (329)
17-19 19% (343)
20+ 14.4% (260)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama