Historia Meine Blogovaňá - Olá My Priatelia

22. dubna 2009 v 15:00 | Cherees |  když BLOGUJE
No a..


Tak jsem uvažovala o mé blogové historii.

Blog jsem kdysi vlastnila, ale z puberťácké teorie- čím víc obrázků tím líp- jsem vyrostla. Sice jsem nepořádala žádné bleskovky nebo jak se tomu říká ale stejně blog neměl žádnou budoucnost. Ostatně nechápu bLoGíískI, na kterých kromě fotek hollyw celebrit, milionů bleskovek, statisíců kusowek - význam kusovek jsem doposud nepochopila (prosím znalejší aby v komentářích vysvětlili) a psaní extra krátkých deníčků typu - Dnes byl super den nebo Mám novýho kluka .. není nic.

Totálně mě vytáčí reklamy typu Klikni na blogís je tam jedno z těch potvor - viz. dole, Krásnej des.. se mi objevilo u některého článku. Jako nechápavé děvče jsem si říkala (v domění že hodně blogerů píše bez hacku a carek) Proč mám DĚS
a když je to děs tak proč KRÁSNEJ.. Pak holčička pochopila a styděla se. Nic to ale nemění na tom, že pod tímto nápisem byla reklama.. No fuuuuj.. Rači žádné komentáře, než 100000 reklam.Dál jsem dlouho nepřicházela na význam a překlad zkratek SONC, SONB, SOND, SON E F G H Ch Ď Mň a co já vím co všechno ještě. Nakonec jsem sama - ano sama- došla na význam. Jde prý totiž o druh soutěží - Soutěž O Nej Blog :-D Chacha. Chytré děvče…Celkově jsem prošla dvěma blogy. Jeden můj j hezkým designem ale chabým obsahem, a druhý společně s L. O který jsem se přestala starat po založení tohoto. L. to nevadí, protože má jiné zájmy.. On složil spíše jako playlist, takže když budu chtít si někdy pustit písníčku tak polezu na tento blogísečenečeneček.

No to je zatím vše. Čekám na další SONB a chci spřátelit co NeJWíCe BloQiskúúú
Mějte se kamarádi.
Hi friends.

OoOoObrázek je z Mrtvé nevěsty Tima
Burtona, kterou jsem shlédla kdysi na základce.
Nehorázně krásné postavičky, i když trochu morbidní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonnie Bonnie | Web | 25. července 2009 v 12:32 | Reagovat

:D  :D  Nj, didlinky... ,,Pls mrkni na muj blogíís je tam bleskajda."  :D
Mrtvou nevěstu miluju! Originální film, ostatně jako snad všechno od Tima Burtona...
Btw. současný děs je taky krásnej.  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama