Jou tak taková proluka ve článcích hned na začátku? No teda !!

27. dubna 2009 v 16:39 | Cherees |  když ŽIJE
Milý deníčku - fuj to je ale oslovení

No ono se není čemu divit. V pátek byla přednáška, v sobotu jsme byli u babičky a grilovali sme a v neděli jsme byli v ZOO..
Já se celej víkend ve volných chvílích šrotila biologii. No hrůza. To jsem nevěděla kolik těch malejch potvor je. No dneska se psala a v poho :-D. Opravila to hned v hodině a jsem spokojená. Potvory jsem zvládla a oběd taky :-P..to je ale co?

Jináč omluvte mou psací schponost, neboť jsem právě udeřila bratra pravou rukou ani nevím kam a pěkně to bolí... "... a jako tur řval, do dáli upaloval!"

Sobota - 15.4.2009 - bylo celkem hezky. Opíkali jsme na zahradě špekoně. To je asi tak jediný co z takovýhodle masa jím. Strejda ale našim špěkáčkům říká plastelína :-D Heh.. A sám má klobosy .. Blee. Pokud tam není moc toho bílýho tak se špekáčky daj. Jinak se potom dělalo jakési podezřele vypadající maso. Prej to bylo z prasátka. Všichni mi říkali : Jo to je jak kuřecí úlně... skus to !!.. Skusila sem kousek tak milimetr na milimetr ale nee.. Prase neci. Ale hlavně že si všichni pochutnali.Neděle - 26.4.2009 - no stváníčko poměrně brzy na mě.. Jelo se směr Zoo Brno... Jej tám bylo lidí. Ale hezky.. Bylo aj teplo aj chlad aj větr :-D...Ale byla jsem teda vyfluslá. Je tam toho tolik. Dokonce i foťák vyflusl a nai sme si nestačili vyfotit těch pár žiraf co tam zbylo. Ale výlet hezkej. Dokonce jsem si natočila a nafotila materiál do školy na prezentaci.. to bude uča koukat. No nebude.. Ono to stjně nepujde spustit :-D..

No a dnes? jak jsem na začátku psala - nuda a děs :-D Hou Hou...

A je tu zítra písemečka.. takže brou a jdu hajat :-D

S trojným bodem a kritickým stavem fázového diagramu s vodní párou se loučí a dává sbohem Cherees
Omluvte mě, jdu sublimovat

Mimo to, máme do Bi
udělat nějakej vtip o těch potvorách,
tak kdyby někdo věděl.
Prosim..
Např: Přijde Kudlanka k psychologovi : Musela jsem manžela sežrat a teď nevím kam s ním :-D hehe.. Vtik jak Praha.. Směj se směj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.7% (251)
10-12 15.3% (280)
13-14 19.3% (355)
15-16 18.3% (335)
17-19 19% (348)
20+ 14.5% (266)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama