Pan Prázdnina se vrací aneb zmrtvýchvstání pana Prázdniny

8. dubna 2009 v 21:29 | Cher |  když ŽIJE
Nadpisu Pan Prázdnina se vrací aneb zmrtvýchvstánípana Prázdniny si ani moc nevšímejte. Je to takový náš kamarád, kterej vždycky přijde, a pak si klidně umře.Alejsem ráda že je zpět.


Celej Tento týden je krásně. Zahodila jsem zimní botky i botasky. tak nám říká jedna paní Nosím baleriny - je to supr. Teplo. Dobrá nálada. Prázdniny.Ve škole to bylo taky brý. První hodka suplovaná a dělali jsme si úkol do děblu. Včera hrály holky basket a dneska kluci florbal. chytří to lidi kdo toto vymysleli Takže kluci zbyli ve třídě asi 4. Druhá hodina měla být němčina, nebyla a šli jsme se dívat na film ke španělštinařům. Moc jsem z toho nepobrala. Heeej už umím asi 10 španělskejch slovíček. Borka že?
Pak už to šlo rychle-výtvarka byla ale jen teorie bohužel pro mě, ale zato jsme se dívaly na nádherny surrealisticky= divný obrazy.

Zítra asi půjdeme s L. na město. Máme tu prej velikonoční trhy.
Takže zítra bude supr den - zmrzlina, teplo ..

Možná se půjde samo se půjde na kolečkáče s bráchou - ano já mám už 7,5roku bráchu.Vždyť jsem si ho přála. Od doby kdy sem už uměla psát, jsem si ho psala Ježíškovi na vánoce. Byla jsem hooodně malinkatá. Nakonec se mi to splnilo - jsem asi ráda :-D....... Možná se půjde. Pokud Cherees nebude znavena vycházkou po náměstí s L. Už teď mě ale bolej ruce od včerejšího lezení po "skále". Achych ouvej. Nemůžu pořádně zmáčknout akordy na gitare 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiA_AsH_iRRetrieVablE MiA_AsH_iRRetrieVablE | Web | 8. dubna 2009 v 21:38

zmrtvýchvstání pana prázdniny xD

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama