Po dlouhé době školička. Písemečky. Hnusnej oběd.Totálně vyčerpána.

14. dubna 2009 v 20:30 | Cherees |  když ŽIJE
Včerejšek proběhl v pohodě. Akorád jsem se šrotila biologii. Což mi bylo na prd. Mrskut proběhl, ale ne ve velkym. Přišli známí, rodina, taťka, brácha... Jinak nikdo nechodí. Akorád tu chodila parta malejch děcek. Těm jsme neotvirali. Na co. Zkoukla jsem House Ten díl jsem už viděla. Pacientka- holka tak v mým věku měla neeeuuvěřitelně dlouhou tasemnici v těle. Bylo to celkem nechutný.A šla jsem spát.

Za to dnes to byla zabíračka.
První dvě hodiny tělocvik. Dalo se to. Až na to, že nás úča nechala běhat jak de** kolečka na stadionu. S L. sme byly samozřejmě poslední. Ale aspoň jsem se pokochala krásnou krajinou. Je tu ale teplo- to je dobře. Další hodiny před polední pauzou Zní to jako někde v robotě. Ale my pracujem, těžce pracujem. Byste se divili.byly fajn.ale nudny. Po poledce to bylo nejhorší. Bolely mě nohy z těláku, nehledě na to, že jsem se v pátek "šikovně" kopla do levé nohy- do prstů. Auvajs. Psaly se dvě písemky. Biolu jsem si těžce nedala . Jako by to bylo nezvyklý :-D. Další mi celkem vyšla. S V. sme měli stejný výsledky. Však já sem napíšu jak to nakonec dopadlo. Asi špatně, ale je to jedno! A pak se šlo domů. Cherees volá domů. Jako den naprd. Nic mi nedal, spíš vzal.

ÁÁÁle zítra jedem na naši EXkurzi. Někteří se netěší. Není se čemu divit. Inteligence těchto tvorů NULA.Hehe tvorů. Já ty lidi nechápu. Když tam se ti tam jet nechce, tak nejedu. Když chci - jedu. A hotovo!
Neříkám že jsme špatná třída. Jen jsme rozskupinkovaní. Ale nikdy to nejde bez skupinek. Nikdo se nebaví se všema . Kromě naší třídní :-D No jo. Ale je tu sranda. (Dnes si jeden nejmenovaný v poslední-deváté hodině rozmyslel, že je mu blbě. Že bude asi zvracet. Samo osobě to vtipný není. Ale v té situaci ano. Učitelku to neuvěřitelně štvalo. Nakonec ho posadila do první lavice, k umyvadlu- kdyby náhodou. Ale nakonec se nic nekonalo :-D. Škoda, bylo by veselo. )

Děsná sranda je v té škole. I mimo ní. Za to jsem moc ráda, že znám lidi, kteří mě dokažou rozesmát :-D. Už nevím co bych si bez lidí, který mám ráda počla. Lálala lala.. lala.

+
Objevila jsem zajímavou funkci na blogu. Google analytics. Je to zajímavý dívat se na to, odkud návštěvníci přišli. Z jakýho města, státu,jestli z vyhledávače nebo před odkazy. Někdy sem dám možná výpisek :-) Kdo ví. Nikdo.


Ten obrázek je z mé "galerie" :-D.

No nic. Valim.

Jdu hrát na gitare. Lalalovat. Poslouchat SecSer..Etc
Zítra sem možná něco napíšu. Dojmy a zážitky z ex.


Báj CHRS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.7% (251)
10-12 15.3% (280)
13-14 19.3% (355)
15-16 18.3% (335)
17-19 19% (348)
20+ 14.5% (266)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama