Tělocvik je mor. Nesnáším buchtičky s krémem. Přednáška o drogách.

21. dubna 2009 v 20:59 | Cherees |  když ŽIJE

Dnes jsem ve škole skórovala. Parádně. Sice jsem to už dopředu věděla a známku jsem očekávala, profesorka očividně spokojená nebyla…. Zas byl tělocvik a jako obvykle jsem byla před L. tedy předposlední :-D.. Nevadí mi to a nechápu lidi, který to baví.
Vždycky když se někde vyplňoval dotazník na nej předměty bylo to divný. Hodně psalo tělák. Já výtvarku a hudebku .. Heh.. Holt jsem nadaná jináč. No nadaná :-)..V odpoledku jsme se chtěli zúčastnit přednášky třída se rozhodla že by nebylo špatné ze sebe udělat chytřejší hochy a děvčata., jenže: Učebna je druhá největší, vleze se tam sice hodně dětí ale míň studentů lačných po fyzice:-D.. Jednoduše řečeno se tam nebylo stavu dostat, Narváno k prasknutí a navíc nás úča z poslední hodiny neuvolnila. Beeee.Dnes byli mamka a brácha
s naší kraličí slečnou na plocházce. Koupili jsme červenej postroj s rolničkou. Nikdo ji nesnědl, nikdo nezašláp, takže ok.


No a zítra se zas píše. Málo toho vím a málo vědět budu :-D Lalalala

Ale jako vždy to volná jistí. Zítra budu mít navíc hodně času, páč nejdu na oběd. Co bych tam dělala, když jsou BUCHTIČKY S KRÉMEM KTERÉ JÁ BYTOSTNĚ NESNÁŠÍM. Nic proti buchtičkůřům.
V pátek se možná půjde na přednášku možná ostatní půjdou.. Myslím že o drogách.. To se dovíme věcí.... To co už dávno víme.

Tak a jde se na věc. Na věc jménem učebnice dějepisu pro gymnázia a střední školy-
Středověk a raný novověk.

Bájo Cherees

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.7% (251)
10-12 15.3% (280)
13-14 19.3% (355)
15-16 18.3% (335)
17-19 19% (348)
20+ 14.5% (266)

Komentáře

1 Bonnie Bonnie | Web | 25. července 2009 v 12:28 | Reagovat

Jej děják! Ten já nesnášela. Jsem ráda, že jsme ho měli jenom dva roky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama