Trocha nostalgie.. Je vedro! Aneb malý mimča jsou nej

10. dubna 2009 v 18:59 | Cherees |  když ŽIJE
Včera jsem se válela. Spala do oběda. S L. jsme na město nakonec nešli (Cherees byla mooc znavena svým životem - ne sranda!). Něco někdo jí do toho vlezlo vlezl.

Dneska bylo venku krásně a tak sme s bráchou šli na brusle. Měli jsme v plánu cyklostezku, jenže. Ono to není tak lehký. Odklonili dopravu přes naší plánovanou trasu,tudíž jsme nebyli stavu tu malou silnici přejít. Nikdo nás nechtěl pustit. Asi jsme nezapůsobili . Heh.

Ubohé dětičky stály na kraji u patníku smutně koukaly na projíždějící vozy. Nemajíc tušení, že nikdo jejich krásným obličejíčkům nepodlehne. A tak obrátíc se odešly od té dlouhé kolony podivných to kusů plechu.

Nic nepomohlo. Tak jsme alepsoň jezdili za sídlištěm a před sídlištěm a tak. Nehledě na ty lidi, co si říkali: Co ty tu dělaj? Nemaj kde jezdit? Bylo ale dost vedro, brzo jsme to zabalili.

Kupodivu byl dnešní den dlouhý - teda ještě doufám bude.
Stáváníčko proběhlo časně zrána (časně se tu u nás myslí dříve než v 11):-D. Kamarádka L.- pařmenka se dnes chystá do jednoho nejemnovaného podniku. Cherees nechce křenit tak nejde. (nakonec bych stejně "pařila" sama). Třeba příště.

Další náplní bylo mé oblíbené tvořeníčko. Dodělala jsem novej obraz. (Další obrazy budu postupně dávat ke článkům). Tento je podle návrhu z netu(z Fleru). Jen jsem změnila barvy a trochu pozadí - čáry.Já bych nic takovéhoto nikdy nevymyslela. Věřím si :-D.


A proč vlastně nadpis nostalgie?

Dnes jsme si totiž prohlížela moje staré album s fotkama. Dnes už myslím není k dostání - což je věčná škoda. Jsouto nádherný hnědý měkký desky Naši maji svatbu v bílejch deskách. Je dobrý, že se do toho dá psát. Mamka tam má u fotek popisky. Terezka papá. Terezka se neche koupat. No nádhera. Vypadám tam moc hezky. Škoda jen, že to je od 0-3 let. Je supr, jak se chodilo v oblečkách. To byly modely. Ale některý byly fakt roztomilý. Prostě se mi to líbí. Černobílý fotky mám ráda.

Sestřenka má teď taky malý mimčo- Kryštůfka. Já chci taky mimino. Reálně to samozřejnmě nejde. Mám ráda děti. Chci být paní učitelkou . Oh jak vtipné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama