Značka (ne)dělá člověka + EXKURSE

17. dubna 2009 v 15:19 | Cherees |  když ŽIJE

Středa 15.4. - Exkurze se povedla. (Samozřejmě ti lidě, o kterých jsem psala ti, co si myslí že debilnější třída už býti nemůže na exkurzi jeli. To bylo keců. Měli zůstat radši doma.) .. Na začátku to vypadalo, že se nikam nepojede. Měli sme sraz na deset osm. Když jsem došla já, pár lidí tam už stálo. Pak přijel bus. Naše třída byla nakonec skoro kompletní až na 4 dětičky. Ale sexty :-D.. to vypadalo že přiletělo UFO a odletělo s nima někam hodně daleko do hospodského zařízení, nebo jenom prostě zůstali doma. Nevím. Měli jet 3 busy, nakones sme se zmačkli do dvou. asi 25 lidí chybělo.. Můj skromný odhad:-D Prolezli sme jeskyně, pak se šlo přes most s teplym lazeňským oplatkem v ruce. Nakonec bez vody a jídla a batohů které jsme si měli nechat podle řeči učitelky v buse jsme došli na Hranickou propast. No nic.. ďoura jak něco tak nic nebo něco? Zas se šlo zpět. A vzhůru za zelenou paní na Helfštýn. To bylo asi z toho dne nejzáživnější. Pak se jelo domů. Byla jsem totálně unavená. Večer jsem snědla jednen kus z mé výletové svačiny.Neměla sem vůbec na vyletě čas. A tak jsem snědla jen banán a mandošku. Dokonce jsem nevydržela večer se dívat na mý oblíbený Myšlenky zločince. Ach jo..

Čtvrtek 16.4. - Den jako každej jinej. Už si ani nepamatuju jak probíhal. Vím akorád že moje skore z fýzy na pololeti je 1-. Taky mam jednničky a 2-3 ze zkoušení :-D Záhadny..

Ale v odpoledku v češtině jsem psali úvahu na téma Značka dělá člověka. Ze začátku jsem nevěděla co psát, nakonec to šlo. 200 slov jenom. Možná ji sem dám, ale nevím. Jsou to takový osobní názory. Ale zajímavý bylo, že my 3 (chápej : Já+A+L.) sme se shodli na jednom člověku člověčce:-D z naší třídy, který pasuje přesně na tohle téma... Hold lidé jsou různí.


Tak a teď půjdu psát další článek, mnohem zajímavější.
Počkej si !
Hi ChRS

Teď si píšu se spolužačkou jí do Německa.
Dávám jí info o dění ve školičce :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.7% (251)
10-12 15.3% (280)
13-14 19.3% (355)
15-16 18.3% (335)
17-19 19% (348)
20+ 14.5% (266)

Komentáře

1 Mis[S].CraZy*-* Mis[S].CraZy*-* | Web | 17. dubna 2009 v 15:24

Hezkej blogis!
stav se na můj..a zanech koment..kuju moc:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama