Abyste neupadli v zapomnění, jakmile zemřete, buď napiště něco, co bude stát za přečtení, nebo dělejte věci, o kterých bude stát za to napsat.

3. května 2009 v 22:33 | Cherees |  když ŽIJE
"Abyste neupadli v zapomnění, jakmile zemřete, buď napiště něco, co bude stát za přečtení, nebo dělejte věci, o kterých bude stát za to napsat."

Tak mě napadlo, že bych mohla nové články uvádět nějakým citátem. Pořád to dělat sice nebudu, ale někdy když uvidím nějaký fakt dobrý... Tak tenhle je opravdu fakt - myslím že je natolik pravdivý, že mě utvrzuje ve psaní blogu. Vždyť jak často slýchávám v televizi : Dívka skočila z 10. patra. .. Možná kdyby někdo věděl že má třeba blog, kam si píše své strasti, tak by jí dokázali pomoct... Tak a já píšu, abych si to mohla zas někdy třeba za půl roku přečíst, říkla bych si jak jsem byla blbá, atak..

Neděle 3.Mája 2009 - byla jsem, žila jsem, spala jsem. Kupodivu. Po o rozuměj poobědě jsem šla s bráchou na brusle. Celkem teplo bylo, takže jsem vyhrabala ze skříně krátký kalhoty. Zítra si chci vzít sukni, a je mi jedno jak se na mě bude kdo tvářit. Ono se mi totiž už stalo, že jsem si sukňu vzala v zimě a jedna Slečna heh slečna.. fuj se mě nápaditě zeptala : Ono už je léto??... No a k těm bruslím. Na cestě jsem potkala nějakého tvora :-D, bylo to divný, ale na cyklostezce aby někdo seděl a čekal, a čekal? Kluk to byl a teda nevím ale měl asi neviditelnou přítelkyni. Seděl tam a tentokrát volal .. haloo .. mobilem..i když jsem jela zpátky :-D teda alepoň si myslím že to byl on:-D No a potkali jsme Kryštůfka s dědou na procházce a odpoledne jsem si ho šla pochovat:-D Ja chci taky dítě. Já chci taky mimino. (hej ještě máš čas říkalo mé druhé já) . Paráda, roztomilý, malý, hezký, suprový, hodný,... MIMINO.

Původně jsem se chtěla pochlubit, že jsem na Johna ani nešáhla. Bohužel mi to vydrželo sotva pár hodin, takže jsem si večer stejně musela šáhnout ouchyláčkoo . Hned jakmile mi uveřejnili písničky :
a


Pokus o skládání písní nevyšel. Vydrželo mi to ostatně jako psaní knížek atd. jen pár dní.. A divím se, že vůbec blog mi vydržel skoro měsíc..važ si toho pane Dé Ale já hodlám blogovat, ano opravdu. Zatím ji TO baví... Ale problém je, že přestávám mluvit. Píšu a nemluvím. Držím bobra :-D.. Ale fakt, zkusím si to někdy přečíst nahlas, ty moje kecy kecy a zas kecy.

Malá uličnice včelka mája.... Lááááláá

Jdu vybrat nějaký neEMO obrázek a žádnou kusowku na múj BloQiseKh
Mrmmmmmr tubtmv (mám tě moc moc moc roků tak už bych tě mohla vyhodit?)
Muck lásenqi

Jooo goool čau

Pan Dé: Kecy kecy a zas kecy, co si ta holka o mně myslí? Že si do mě bude psát samý blbosti? vyploď už něco chytrého. Terezo, Terezo ty dopadneš špatně


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 22% (70)
Z blog.cz 8.5% (27)
Z jiného blogu 38.4% (122)
Z blog.blog.cz 8.8% (28)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.2% (26)
Jinak 7.2% (23)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.9% (22)

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 15:40 | Reagovat

very good:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama