Konečně jsem se vyhrabala ze záplavy učení... Ne na dlouho :-D

19. května 2009 v 16:56 | Cherees |  když ŽIJE
Deníčku, deníku, deku nechci deku, chci peřinku ..

Mě se ale vůbec nechce.

Dnes 19.5.2009 - Pondělí stojí za houbelec. Jako promiň, ale vážně nemám ráda pondělí. dnes je úterý pro ty méně znalé. .. No a..
Poslední dobou se mi nějak záhadněten bordel co tu mám ji asi někam schoval ztrácejí učebnice. Nejprve biologie, do které sem se ještě letos nekoukla. Te´d zase fyzika, kterou jsem dneska zrovna potřebovala k prověrce. Teda nepotřebovala, bylo to tak primitivní, že já primitiv jsem se na to musela učit, otravovat spoluzačky a somrovat. Oni jsou totiž tak hodní, že mi dokonce otu učebnici oskenovali. Děkuji... Ale také je možné, že si ji třeba někdo OMYLEM vypůjčil ....vy ste takový lotři, vy čabáci, hnusní podlejzáci, šprti, knihožrouti, fujtajblní nenažranci, zloději a loupežníci. Ale víš co, nikdo mi to nevzal, já jsem totiž málo uklízecí typ. Ještě že eksistuje ajsikjú.Na zítřejší hudebku z vysoka kakakankuju. Proč? Protože jsem natolik šprtka, že z estétiky mám samé jedničky. Tak pardon, ale proč já bych se měla učit. jakási Mogučaja Gučka..!?!.. Proč? Jeden důvod.

Já jsem si měla dát jiný semináře. Ale né, To Terezka chtěla mít klid. Mrs účou být. Zeměpisek učit. Dětičky trápit. Do školy chodit i po zavíračce. To víš, mě nestačí těch 20 let ve škole, ještě potřebuju dalších padesát. Takže zeměpisek, matematička a konverzačička z ajinečky budou do budoucího života tááák potřebné, že je mám za semináře.

Pořád mě to svádí oslovovat VY nevo VÍTE, ale já chci prát TY a VÍŠ. Jelikož píšu deníčku deníčku ..


Šprtka se de šprtit, učebnice učit, zedník zednit, debil debilit, a já?

Já jsu poprosit učebnici, aby mě ty písmenka naházela do hlavy a já si v klídku mohla pustit něco hezkého, sníst něco dobrého a hrát na něco TAK PŘITAŽLIVÉHO jako je John .. Kytara co už volá.. Terezkooo

Měj se.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 22% (70)
Z blog.cz 8.5% (27)
Z jiného blogu 38.4% (122)
Z blog.blog.cz 8.8% (28)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.2% (26)
Jinak 7.2% (23)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.9% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama