Nepíšeme pro blog, ale pro sebe je to stejné jako Neučíme se pro školu, ale pro sebe.(Stejně je to naopak!)

10. května 2009 v 15:20 | Cherees |  když ŽIJE

Já+neznámý autor: "Nepíšeme pro blog, ale pro sebe je to stejné jako Neučíme se pro školu, ale pro sebe. "

Stejně je to naopak! Kdo netouží po popularitě? Nikdo. Všichni chtějí, aby jejích úspěchy a díla někdo viděl, ohodnotil, pochválil..


Sobota 9.5.2009 - Den celkem nezajímavý, až na to, že jsem něco dokázala. Byla jsem celej den doma teda skoro.. k tomu s eještě dostanu Ani jsem na mou kytaru nebrnkla. Fakt, přísahám. Já mám totiž v oblibě, i když se učím nebo něco dělám brnkout si na strunu. I když se to třeba zrovna nehodí... Já věděla že to dokážu, a to mě to druhé já pořád přemlouvalo BRNKNI SI, VŽDYŤ TI TO NIC NEUDĚLÁ.. Ale třeba to taky bylo tím, že jsem měla čerstvě nalakované nehty- hezkou třpytivo rúžovou barvou.

Po o jsem byla s bratrem na bruslích, ale co to! Jeli jsme jeli, a dojeli jsme na kopeček, ani ne k dálnici a brácha spadl. Béé auu.. já mám v oblibě mu dycky říkat něco ve smyslu : Jejda ty máš bebíčko, Honem rychle pojedem do nemocnice..!?! ... Beee... No a nebyl ani schopen pohybu Asi si myslel, že jeho drahá sestřička mu bebíčko pofouká, veme ho i s bruslemi na záda a sama na bruslích ho odveze jak nějaká sanitka. To se splet, hezky po svejch. Když jsme dorazili, tatka s ena nás díval ajko na E.T... Prej vyste tam byli 5 minut Ale měl pravdu my dýl jak 25 minut jsme tam fakt nebyli. Ale nakonec se všecko dalo do OKeju..

Dnes 10.5.2009 - Jo Asi před hodinou jsme došli z oslavy babiččiných 75. narozenin. Byli jsme
tady v restauračce za kopečkem :-D.. Já si dala úžasný kuřecí maso a navrchu byl zapeklej hermelín a rajčata. Hmm lahůdka řeknu vám.. Ale jelikož jsme nenažraná a babička to platila :-D tak jsme si dala ještě HORKÉ MALINY SE ZMRLINOU tak úžasné. Mňam.. No nic dnešek nestojí zanic. Skoro teda. Zas je zítra blbá škola..

A to neuvěříte, ale já si dnes poprvé v životě nalakovala nehty na nohách. Fakt, já jsem si nohy nikdy nelakovala.. Nevim co mě to popadlo, ale vypadá to hezky :-D Ale stejně to nikdo neocení, protože si hodlám brat baleriny a silonkya sukni samozřejmě :D, takže to moc vidět nepude..

A já se du zas učit MILÝ deníčku.Protože jsem co? Šprtka.


Přidáno:Někdy brzo večer při zprávách: Říkala jsem si, proč vlastně se snažím psát smysluplně, spisovně, hezky,.. Asi to dělám jen proto, že když by už se o mém blogu někdo dověděl teď tím myslím lidi z mého okolí tak by si o mě bůhví co myslel. Že tady o něm kecám žvásty.. Tak asi proto se snažím být ta lepší, ale v dnešní době už víme, že lidi nezajímají idylické vztahy, normální dny, hezké počasí.. Zajímá je něco strašného, cizí neštěstí atd... Co je mi po lidech, řeklo by se.. Když už by sem někdo přišel.
Ale dnes mi došlo, že inteligence našich dementních jedinců je tak malá, že by si mě ani na netu nenašli, a už vůbec né nějakej blbej blog.. Takže od teď budu psát tak jak mi ruce narostly..

A ještě něco.. pokud by se mě někdo pokusil unést nějaký hezký pan únosce:-D , tak by pro něj zas tak těžké nebylo někoho z komunity majitelů blogů unést. Protože kolik tady poskytujeme o sobě informací, to je až nehorázné :-D

Pokud si někdo myslím že jsem divná, tak má asi pravdu :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 21.8% (69)
Z blog.cz 8.5% (27)
Z jiného blogu 38.5% (122)
Z blog.blog.cz 8.8% (28)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.2% (26)
Jinak 7.3% (23)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.9% (22)

Komentáře

1 Ká | Web | 11. května 2009 v 20:28 | Reagovat

Oh, to ve mně probouzí značnou schýzu...bojím se, že mě někdo unese, vždyt já mám na blogu naprosto všechno. Doufám tedy, že únosce bude mladý krásný majitel receptu na americký sen :D. A s tím jídlem mi děláš hrozný chutě, víš to? :).

2 Cherees Cherees | Web | 14. května 2009 v 17:24 | Reagovat

Jo vím, však to taky vypadalo nádherně :-D Na únosce se vyplatí počkat, co kdyby to byl ten krásnej mladej a nadějnej milionář. Co víš :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama