Právě stahuju, protože jsem byla v zoo... Bylo pozdní odpoledne, první máj .

1. května 2009 v 16:20 | Cherees |  když ŽIJE

Čtrvtek 30.4.2009 -
no (no- je moje oblíbené slovo a čte se tak, jak se píše , tedy ne nou ale no !!) čtvrteční dopeldne ušlo... Ale teda oběd jsem si nezasloužil. Byla kapusta, blee. aspoň že sme měli něco sladkyho k tomu- myslím nejakej tvaroh mám hrozně krátkou paměň tak se nediv..

Nejlepší bylo odpoledne. Nejdřív to ale vypadalo, že se nikam nepojede. Jak jsem šla ze školy, tak na náměstí vbylo vedro, slunko. Jenže jak jsem tak přicházela domů bylo černo, sem si myslela že mě dýšť stihne ještě na cestě. Nakonec pršelo až navečer. Myslela jsem si že na ty čarodejnice se vůbec nepojede, ale nakonec jo.

Přijeli jsem tam něco po šestý, právě to začínalo. Maj to tam vždycky suprově udělany. čarodejnici na trakaču vezou celou dědinou a nakonec ji upálí :-D.. Letos to bylo pojatý jakoby čarodejnická škola (loni volba Miss Čarodejnice :-D)... Paní ředitelka - čarodějka ta vycpaná a sundaná z trakače se dala na hranici a ZAPÁLILA. A už nebyla :-D.. Parádní to bylo, akorád že jsem se trochu nudila. Já tam nikoho moc neznám. M. byla se svejma kamarádama z dědiny. L. nejela.. ale nakonec mi to ani nevadilo. Užila jsem si to a těším se zas na nějaký akce.

Dnes 1.5.2009


Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.

O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.

Fotky sem z čarodějek možná dám, ale teď je nemám, jelikož foťák je outdoors :-D.. S bratrem na kolotočích se vozí, když je ten prvej máj :-D Lásky čas bohužel. Už chápu proč nejde L. ven. Jako mě to dycky dode opožděně. Jsem opožděná.

Mě se dnes nikam neche. Užívám si pohodičky sama doma.Na kolotoče jsem už velká i když je ve mně kus malého dítěte...
Stáhla jsem si 13. díl Kyle XY, protože jsem ho v neděli nestihla - důvod? Zoooo- žirafy, lvi, koně, já .. však to znáte :-D.. A jsem docela naštvaná. Blbouni z markízy mi Kyla zničili, zrušili, vypli, zabili... Zabte jee. Dali místo něj ten emerickej seriál O.C. w.c. , kterej skoro neznám a dívat se na něj nehodlám. Bee. Pláču.

Už mi zbyl jen jeden muž :-D.. Kuš.... Dr. House .. ale toho mi brzo taky seberou, páč za chvíli vyčerpají opakování všech řad. Já chci pětkuuu. Ve výtvarce máme dělat něco spešl. Máme si vybrat někoho známého, nějakou selebritu. A koho si jedna holčička vybrala? Pana House samozDřejmě.. Budem ho měnit buď na výšku, nebo na šíšku - zvětšovat :-D. Bude to prča. No a toje vše.


Nechápu jak já, takovej absolutní antitalent na psaní všeho možnýho dokážu vyplodit něco tak dlouhého, jako jsou članky na mém blogu. Pokud si myslíš že je to krátké, souhlasím. Já totiž víc dlouzeji psáti neumět. Ale třeba mi to pomůže k maturitě, která se tak neskutečně rychle blíží.

Tak a jde se hrát na kytaru já vím zase kytara jenže , mě už totiž nic jinýho nedokáže zabavit.
Jsem teď sice hepy pípl, a nevím proč, ale kytaru budu hrát, dokud mi neupadnou prsty.


Ve škole jsem měla takovej nazývací den - čtvrtek. Chtěla jsem mého deníčka nějak pojmenovat.
Vede zatím PAN DÉ - sir Dé, lord Dé
A pro kytaru jsem momentálně vymyslela uchylnej název a to DŽON - JOHN

Tak Johne a jdem na to.
Já se o tebe ale vážně nestarám, zaprášenej si, nenaladěnej ale pořád krásnej :-D
Papa:-D

Teď žvejkám vatu co taťka donesl..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

-10 13.6% (246)
10-12 15.1% (272)
13-14 19.6% (353)
15-16 18.2% (329)
17-19 19% (343)
20+ 14.4% (260)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama