Reportér TV Nova dostal výpověď za video k prasečí chřipce... aneb Chci býti jen obrazem, lepším než jsem já.

5. května 2009 v 17:09 | Cherees
Chérie Carter-Scottová: "Tam" není lepší než "tady". Jakmile se vaše "tam" stane "tady", jednoduše najdete jiné "tam", které bude lepší než "tady".

Jméno Chérie je náhoda :-D ani jsem si toho nevšimla..

Nevím proč, ale poslední dobou, jak si tak projíždním ostatní blogy zjišťuju, že ho hodně blogařů ruší. Nevim jeslti je to jen můj názor.... Netuším... Taky jsem si všimla, že ti, co teď poslední dobou začínají s blogem začínají v jeden okamžik. A to buď teď okolo Máje, a nebo už kolem listopadu. Prostě je to zvláštní..

Jinak k nadpisu : Reportér TV Nova dostal výpověď za video k prasečí chřipce - je z toho zbytečně velká aféra. Vždyť to všichni děcka známe, že se ve škole, když jsem byli malinkatí někoho dycky dotkli a MÁŠ AIDS, MÁŠ CHŘIPKU.. Prostě ze srandy, nebylo to myšleno zle. To stejně i teď si ráda udělám srandu z prasečí chřipky. A doufám že mě nezrušej blog když něco tak neetického dělám. Neříkám, že články J. Dlabaji nejsou trochu odváznější.. Ale nebylo tohle myšleno zle, jen si chtěli odlehčit běžný den. Neodsuzuji. A jdu číst chat s ním.

Pondělí 4.5.2009 - Mám mmořádně krátkou paměť a proto je pro mě složitý si vúbec vzpomenout, co jsemdělala. Samozřejmě byla škola.. Nic se nepsalo. Akorád jsem pořád marně čekala na NĚJAKÉHO MLADÉHO HEZKÉHO PANA INSPERKOTRA Z ČŠI ale beztak tam jsou samý starý a hnusný .. Tento týden k nám měla totiž údajně dorazit Inspekce.. Zatím nedorazila :-(.. Bylo nám akorát výrazně doporučeno abychom si založili sešity a něco málo do nich napsali :-).. Samozřejmě to není můj případ, já přece jsem vzorná, chytrá, nadaná, .. Akorát se to nějak nedaří.. být to všechno najednou. sešity ale vedu :-D
A byl House. Milej House.

Dnes 5.5.2009 - říkala jsem si jak se asi bude psát zkráceně datum, když bude rok 2010.. jestli 5.5.10 ... je to takový divný.. Měli jsem tělák..Jinak jsem byla "nominována" na Joklák = Joklův memoriál tady u nás.. Ale nedivte se. Opravdu nehodlám běhat nebo něco takového :-D Jediný, z čeho mám za jedna je vrh:-D..

A myslela jsem si, že dneska umřu. Takový šoky. Nečekáná písemečka 1x, blbá písemečka 2x.. (Já blbá jsem si tu kouli chtěla opravit a neopravila, vůbec sem si to nedala, spíš posra*a.. spisovně to psát nebudu ).. Bych po všeckejch vrhla tu kouli.. A né jednu :-D.. To by koukali, spíš nekoukali. Já chci inspekci !!! Dítě chci taky.

Bavili jsem se tak s L. , že prostě jsou divný holky, ketrý nepoznaj že jsou těhotný, prostě já to nechápu.jednak prblém je to dítě a další že jsou tak dementní že to neví.. nebo maj vymytej mozek něčím

Už nemám náladu na nic. Nikdo není on, skoro všichni off. jen já zas na ajsikjú trčím. Ještě že tento týden má jen 4 prac. dny.

"Babičko pojď si zahrát na babu. Trapné prasátko Pepina. Takovej kreslenej pro děti, a ty prasatta maj děsně divné nosy. Rypáky. Čumáky nebo jak se tomu nadává."

Mám takou drbací, pomlouvací, štvací náladu
Ave Mariiiiaaa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 22% (70)
Z blog.cz 8.5% (27)
Z jiného blogu 38.4% (122)
Z blog.blog.cz 8.8% (28)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.2% (26)
Jinak 7.2% (23)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.9% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama