Jeden zvláštní úkol

7. května 2009 v 17:09 | Cherees |  když ŽIJE
Gabriel Laub: "To je život," povzdechla si historie, učitelka života, "každý rok učit podle nových osnov..."

Trochu vtip, trochu citát... Pěkně vystihující :-D


Středa 6.5.2009 -Ráno jsem byla donucena jít na sedm. Měla jsem co dělat, abych to stihla a to bydlím ve městě kde stojí naše budova školy :-D.. Samozřejmě mě stopla červená na semaforu. Ale pání maybe paní?! policisté stáli opodál. Takže nic. Ale nakonec jsem ospalá došla.

Po roce jsme se zas fotili. Venku teda byla strašná zima a ráno pršelo , takže jsem si myslela hodně lidí si to myslelo , že se fotit buď nebude, nebo vevnitř. Ale nějak jsme to přežili a vyfotila jsem se ještě s holkama(našó grupó) u stromu :-D Jinde se ani nedalo, bagr sem, bagr tam (Když byl brácha malej říkala bagrům a bagristům BATITI :-)) rozkopaný všude a u bagru jsem se fotit fakt nechtěla.. No a tak mám další památku na gympláckej život. teda zatím nemám, ještě zaplatit, vyvolat, donýst domů - fotky.. Den celkem rychle uběh..

Dnes 7.5.2009 - Začala jsem si zvkat na to, že týden končí čtvrtkem :-D.. Bohužel toto bude poslední volný pátek.. Achjo. Ale příští tyden ve středu je volno, v pátek mají čtvrťáci poslední zvonění. Těším se. Nechtěla bych býti studentem čtvrtého ročníku- maturu nechci. Ale chci už být na vysoké, vzala bych si pár lidí tu od nás. Říkaj mi že jsem blbá, že si mám užívat a ne chtít vysokou, ale já chci. Chápejte- dospěla, možná s řidičákem :-D a bez bodů :-D , na výšce..

Dnes? Mě to připadlo, že to docela rychle uteklo. Dvě hodiny jsem se divala na film, v čejině se zase perlilo :---) Měli jsme vymýšlet nová sprostá slova- nové nadávky, ale to byste nevěřili, jak je to těžký. Nejdřív jsme si s L. napsali dosavadní sprosťárny :-D. A pak nějaký kombinace. Docela mě udivilo, že nejsme schopni nic vymyslet. Já vymyslela TY JEDNA LULETO !! Hovadina sice, ale hezká nadávka. Už dřív jsem s L. vymyslela slovíčko dežilní :-D Dežilní luleto !! Sice blbosti ale jo.. de to.Teď přes víkend si to máme promyslet, tak kdyby někdo měl originální návrh tak sem s ním :-)

Jinak byl šokující den :-D.. jak jsem psala o tom ZSV že jsem to totalně po. Tak jsem málem omdlela. Pí Učitelka přečetla moje příjmení a 1. Já jsem čuměla a zeptala se ještě jednou Ová jedna? Fakticky jsem to byla já. Tramtadadá. fakt mě málem chytil infarkt. Šok č. 2 : Jsem o stupeň lepší v ajině než L. :-D Haaaaa. Prostě to nikdy nebylo zvykem abych já z ajiny měla lepší známku max tak stejnou , ale mit za 2 a ona za 3:-D:-D.. prostě paráda..

Právě poslouchám Kouzelnou školku :-) Je to děsně sexy :-D Mějte se fanfárově.. Á bum. Papa Plány na večer? Nemám.

Zhledala jsem můj život docela zajímavým. Když si to tu tak pročítám, pořád se něco děje... Mohlo by se sice dít víc, ale stačí to.. ooo. Už mi lásko není 16 let.. Už je mi 17 :-D .. Ješt rok a bude mi 18. Ale stejně jak v 15 se můj život nijak rapidně nezmění. Až na tu legalitu :-D

Tak jdu počítat příklady do matiky, protože mi zítra uteče a já to nepřežiju. Pátek bez matiky? To je jako chleba bez kůrky.. Takový žvásty, promiň Mgr. PhDr. Deníčku Pane.. Musíte se snažit číst mezi řádky. Někdy sem dám nějakou šifru a to budete koukat, nikdo to nepřečte. Jen já , ani pan Dé a ni John a ni TY !
AHojiq bloqiski


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 22% (70)
Z blog.cz 8.5% (27)
Z jiného blogu 38.4% (122)
Z blog.blog.cz 8.8% (28)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.2% (26)
Jinak 7.2% (23)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.9% (22)

Komentáře

1 Anie Anie | Web | 7. května 2009 v 17:12 | Reagovat

Dobrý no xD

2 Verušáček Verušáček | Web | 7. května 2009 v 17:16 | Reagovat

xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama