Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš

12. května 2009 v 17:39 | Cherees |  když ŽIJE
Forrest Gump: "Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš "

Pusť si zvuk.


Pondělí 11.5.2009 - Pondělí je vždycky fajn, mám ještě nebo už :-D energii, je docela málo hodin... Takový nezajímavý den. Dověděla jsem se, že je Nova aj docela fajn. Potěšili mě. V pátek dávají mého oblíbeného Forresta Gumpa. Je to film, s úžasným hercem v hlavní roli ono je totiž těžké něco takového zahrát, když to nezažijete , pořádným příběhem a celkově parádní. (To jsem asni netušila, že je film skoro starý jak já..) Večer jsem se dívala na Víkend, a dávali tam taky příběh postiženýho kluka... Je už asi trapný připomínat že v pondělí davají House že ?:-DDnes 12.5.2009 - Hrozně to teď utíká. Už je pomalu půlka května. Budou maturity, takže zase nějaký to volno.. Ale těm lidem to nepřeju. A jsem docela v nevýhodě. My totiž budem možná dělat tu novou maturitu, jenže co? Jsme nějací pokusní králíci? Vždyť nikdo neví jak to bude vypadat, všeci jsou chytří...

Zítra máme Joklák. A jak jsem už říkala, házím- teda vrhám koulí po učitelech ;-)Jsem totiž zlá a zákeřná holka, která nemá smysl pro kolektivitu. Jako minule se mi ani teď nepodaří stejně přehodit osobák. A můžete si domyslet kolik. je to x,85 (a minule na Joklu X,40) Za X si dosadíme buď 7,8,9 nebo 10. Nervy Nervy Nervičky.. Ale máme to dobrý. Někteří odjeli do Německa, takže tam nebudou. Naše třída je komplet. Skoro... Až na K., která se za náma asi podívat nepřijede. Když slyšela 13.5.... Ale třeba nás překvapí.

Mám z těláku pěkně natažený nožičky.To se chci vidět zítra Prostě jak dem. jsme zase běželi. No tak si dejte na rozklusání jedno kolečko. To ze začítku. No a nakonci šok : Dejte si na rozklusání 3 kolečka. Jsem myslela že umřu. Nakonec to byly 2 a pustila nás dřív.

Večer mě napadla taková povídečka pohádečka.. Také trapné.. Možná to zrealizuji. Totiž jsem si vzpoměla na rané dětství ne že bych si z něj něco pamatovala :-D ..

Tak pápá Lálá Terezka jde papat a tři tečky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi se dozvěděl/a o mém blogu

Z vyhledávače 21.5% (66)
Z blog.cz 8.8% (27)
Z jiného blogu 39.4% (121)
Z blog.blog.cz 8.5% (26)
Přímo jsem zadal/a stránku 8.1% (25)
Jinak 6.8% (21)
Z mého okolí (př. od kamaráda) 6.8% (21)

Komentáře

1 Jarda Jarda | E-mail | 15. května 2010 v 22:57 | Reagovat

Pekne stránky, hezky jsi to napsala, a hlavne je to vazne pekny film, a i takové podobne filmy mám rád. Davam ti svuj hlas, jen tak dál :-), web se mi celkove líbí :-) . Jen me zaskocilo to slovo Joklak co je pak v dalsím textu :-) :-D  ale pak uz dobry :-) . To ze davaj house je dobre pripomenout :-D ale kdo ho sleduje tak vzdycky ví :-P . Preji pekny zbytek dne, mejte se hezky.

P.S. ty jahudky na strane vypadaj desne lakave :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama